Nudizmus

Naturizmus alebo nudizmus.  Je veľa definícií termínov naturizmus a nudizmus. Každý má svoj názor, čo pod týmito slovami rozumie. Nižšie uvádzame niekoľko odkazov o význame a histórii týchto slov.

Slovenská Wikipedia

Čokoľvek pod týmto termínom rozumiete Vy, na Dobrej Lúke naši hostia dovolenkujú nahí.

 

Kemping je akreditovaný NFN (holandskou asociáciou nudistov)

Na Dobrej Lúke musí byť uvoľnená atmosféra, rešpekt, sloboda a bezpečnosť sú samozrejmosťou. Preto máme akreditáciu NFN

Prajeme si, aby Váš pobyt na Dobrej Lúke bol príjemný a bezpečný. 

Preto máme nové pravidlá dané akreditáciou. Tu sú:

• Nie je možná denná rekreácia bez nočného pobytu.

• Hostia sú väčšinou nahí - podľa počasia. Osobné dôvody nebyť nahý sú povolené. Teenageri sú tiež povzbudzovaní pripojiť sa k nahým, ale ich pocity budú rešpektované. Na Dobrej Lúke je povolené byť nahý všade. Keď sedíte na stoličkách alebo lavičkách, prosím, používajte Vaše vlastné uteráky.

• Všetci sa správajú priateľským a rešpektujúcim spôsobom. Cieľom je vytvoriť príjemnú atmosféru v kempe. Preto každý, kto narúša atmosféru, bude z kempu vykázaný. Netolerujeme diskrimináciu, voyerizmus a sexuálne správanie. Máme večierku o 23:00, vtedy musí byť v kempe ticho. Fotografovanie a filmovanie sú zakázané.
.
• Rešpektujeme prírodu a snažíme sa konať ekologicky zodpovedným prístupom k používaniu vody a energií aj v oblasti odpadov.

• Aby sme zaručili pokoj a pohodu pre našich hostí, môžete nás navštíviť len po predchádzajúcom ohlásení sa. Ľudia, ktorí prídu na Dobrú Lúku bez ohlásenia alebo rezervácie, nebudú do kempu prijatí.

Akreditácia NFN

Folder Prettig blootChcete vyskúšať naturizmus?

Nech sa páči, ste u nás vítaní. Veľa hostí už malo skvelé skúsenosti s pobytom na Dobrej Lúke.

Hodnotenie hosťom:

Maria S.

6. oktober 2018

Boli sme na Dobrej Lúke s manželom a dcérkou toto leto. Je to úžasne tiché miesto, majitelia sú ústretoví a veľmi priateľskí. Škoda, že na Slovensku nie je viac kempov v tomto štandarde a vybavení. Určite sa tam radi vrátime.