Nudizmus

Naturizmus alebo nudizmus.  Je veľa definícií termínov naturizmus a nudizmus. Každý má svoj názor, čo pod týmito slovami rozumie. Nižšie uvádzame niekoľko odkazov o význame a histórii týchto slov.

Slovenská Wikipedia https://sk.wikipedia.org/wiki/Nudizmus

Čokoľvek pod týmto termínom rozumiete Vy, na Dobrej Lúke naši hostia dovolenkujú nahí.

 

Príjemne nahí

Na Dobrej Lúke musí byť uvoľnená atmosféra. Musí existovať aj bezpečnosť. Preto máme akreditáciu „akceptemne náha“.
Majitelia kempov a hostia by chceli tieto pravidlá implementovať.

Akreditácia “príjemne nahí”

Prajeme si, aby váš pobyt na Dobrej Lúke bol príjemný a bezpečný. Pre túto sezónu sme požiadali a aj dostali akreditáciu “príjemne nahí”.

Preto máme nové pravidlá dané akreditáciou. Tu sú:

• Nie je možná denná rekreácia bez nočného pobytu.

• Hostia sú väčšinou nahí - podľa počasia. Osobné dovody nebyť nahý sú povolené. Teenageri sú tiež povzbudzovaní pripojiť sa k nahým ale ich pocity budú rešpektované. Na Dobrej Lúke je povolené byť nahý všade. Keď sedíte na zariadení Dobrej Lúky, prosím, používajte vaše vlastné uteráky.
.
• Všetci sa správajú priateľským a rešpektujúcim spôsobom. Cieľom je vytvoriť príjemnú atmosféru v kempe. Preto každý, kto narúša rodinnú atmosféru, bude z kempu vykázaný. Netolerujeme diskrimináciu, voyerizmus a sexuálne správanie. Máme večierku o jedenástej, vtedy musí byť v kempe ticho. Fotografovanie a filmovanie sú zakázané.
.
• Rešpektujeme prírodu a snažíme sa byť ekologickí - zodpovedným prístupom k používaniu vody a energií aj v oblasti odpadov.

• Aby sme zaručili pokoj a pohodu pre našich hostí, môžete nás navštíviť len po predchádzajúcom ohlásení sa. Ľudia, ktorí prídu na Dobrú Lúku bez ohlásenia alebo rezervácie, nebudú do kempu prijatí.

Akreditácia “príjemne nahí”

Folder Prettig blootChcete vyskúšať naturizmus?

Nech sa páči, ste u nás vítaní. Veľa hostí už malo skvelé skúsenosti s pobytom na Dobrej Lúke.

Hodnotenie hosťom:

Maria S.

OKTÓBER 6, 2018 AT 9:51PM

Boli sme na Dobrej luke s manzelom a dcerkou toto leto. Je to uzasne tiche miesto, majitelia su ustretovi a velmi priatelsky. Skoda ze na Slovensku nieje viac kempov v tomto standarde a vybaveni. Urcite sa tam radi vratime