Každý deň prázdniny.

Príďte a vychutnajte si pobyt v naturisticko-nudistickom kemping Dobrá Lúka. Je to jediný nudistický kemp na Slovensku vhodný pre celú rodinu. Potešte sa krásnou prírodou a hrou s našimi domácimi zvieratami. Môžete sa zúčastniť “športových aktivít, ktoré organizujeme alebo si spraviť prechádzku po kempe a v okolí. Ale čo tiež môžete robiť, je – nič. Jednoducho zabudnúť na čas, oddychovať a nechať prírodu robiť jej prácu.

Otvorený

Kemping je otvorený od 2. máj do 15. septembra.

Môžete s nami tiež vytvoriť sezónu. Pozrite sa na: Modrá Farma

Váš Názor

 

Maria S.
OKTÓBER 6, 2018 AT 9:51PM
________________________________________
Boli sme na Dobrej luke s manzelom a dcerkou toto leto. Je to uzasne tiche miesto, majitelia su ustretovi a velmi priatelsky. Skoda ze na Slovensku nieje viac kempov v tomto standarde a vybaveni. Urcite sa tam radi vratime

Ďalšie recenzie nájdete tu.

 
 

Ktorý bol vybudovaný na starom gazdovstve a okolo neho.

Kemping sa nachádza na starom statku, v poľnohospodárskej oblasti, v kopcoch južného Slovenska. Farma je čiastočne obnovená, ale najstaršie detaily sa zachovali z pred 50 až 100 rokov.

Krajina je kopcovitá, lúky sa striedajú s lesmi. Je tu pokoj v lone prírody. Nájdete tu tiež zábavu pri vyhrievanom bazéne, v saune, na terase a v spoločenskej miestnosti. Na okolitých poliach sa dajú vidieť jelene, diviaky, líšky, zajace a veľa rôznych druhov vtákov. Pod kempingom je malý potok, kde sa deti môžu zabaviť hraním s vodou. Lúky okolo kempingu sú spásané belgickým tažným koňom, kotrý važi okolo 900 kg, poníkom, kravou, niekoľkými ovcami a kozami, ktoré sú súčasťou detskej zoo. Nájdete tu aj ovocné sady s rôznymi druhmi ovocia ako sú: jablko, hruška, slivka, čerešňa a orech. Väčšina miest na kempingovanie sú vyrovnané, čo umožňuje ľahké parkovanie.

pohodu

Na terase si môžete vychutnať šálku kávy, pohárik vína, pivo alebo zmrzlinu. Alebo sa zúčastnite na spoločných večerech, ktoré sa podávajú trikrát až štyrikrát týždenne. Vychutnajte si príjemnú a teplú atmosféru s jedlom a nápojmi. Toto je Dobrá Lúka. Neformálne a útulné.

Vyberte si parkovacie miesto

V areáli nájdete samozrejme aj parkovacie miesto. Chceli by ste táboriť na konkrétnom ihrisku? Potom je vhodné vykonať rezerváciu.

 

 
 

Ubytovanie

pompoenmetrand

Domček Tekvica

tinyhousepeermetpeer

Tiny house Hruška

kersrand

Tiny house čerešňa

caravanmetappelvaag

Karavan Jablko

 

Domček Tekvica

Štyria ľudia (2+2)

Rustikálny domček na našom storočnom gazdovstve

Dovolenkový dom pozostáva z priestrannej obývacej izby / jedálne a dobre vybavenej kuchyne. Spolu takmer 30 m2 s vlastným vchodom. Zvonka je dom maľovaný v tradičných farbách slovenského vidieka v našom okolí.

Obývacia izba / jedáleň je zariadená v starom štýle so všetkými vymoženosťami. Nájdete tu starú, ale veľmi pohodlnú manželskú posteľ s modernými roštami, piecku na drevo, TV s google podcast a netflix posedenie a skriňu. Naši hostia sú očarení týmto domčekom, ocenia priestor a autentický vzhľad.

Priestranná samostatná kuchyňa je v rovnakom štýle ako obývacia izba. Kuchyňa je dobre vybavená, s umývadlom, chladničkou a plynovým sporákom so štyrmi horákmi. Podlaha je vydláždená krásnymi slovenskými kachličkami.

V domčeku je luxusná kúpeľňa a detská spálňa s poschodovou posteľou. Pri domčeku je vlastná terasa na posedenie, odkiaľ máte výhľad na celú farmu a nádhernú starú zemiakovú pinvicu. Náš domček je pre štyri osoby.

Ako návštevník nášho kempingu máte k dispozícii všetky jeho vybavenia, ako napríklad vyhrievaný bazén. Je tu možnosť pripojť sa k ostatným hosťom k spoločnej večeri.

 

Zariadenie

Obývacia izba a spálňa
Manželská posteľ
Jedálenský stôl so štyrmi stoličkami
Kachle na drevo
TV s Netflix

kuchyne

plynový sporák so štyrmi horákmi
chladnička s mrazničkou
kávovar
elektrický ohrievač vody
kompletný riad


kúpeľňa

sprcha
toaletný
drez
kôš na bielizeň


spálne

Poschodové postele pre dve osoby


zvonka

Súkromná terasa
Stôl a 4 stoličky
Veľký slnečník

 
 

Štvorčlenná maringotka „Hruška“

Pohodlný maringotka v srdci kempingu. Pre 2 dospelých a 2 deti.

Maringotka „Hruška“. Veľkosť maringotky je 7 x 2,10 m a má svoje vlastné WC. Dekor a zariadenie sú moderné, steny obkladané príjemným svetlým drevom. 

Maringotka „Hruška“ sa nachádza v centre kempingu v pôvabnom ovocnom sade, v blízkosti sanitárnej budovy a bazéna.

Karavan “Eriba”

Ale to nie je všetko! Vedľa maringotky je klasický karavan, ktorý je súčasťou ubytovania.  “Eriba”, karavan pre deti.

Domáce zvieratá sú vítané v tiny house  Hruška.

čo ponúka karavan

Samozrejme je vybavená všetkým komfortom spojeným s moderným kempingovaním. Má veľkú posteľ 2,00 x 1,80 m, plne vybavenú kuchyňu, chladničku, kuchynský dres, kávovar a všetok kuchynský riad, ktorý patrí do kuchyne. Oddychujte na pohovke s pohodlnými vankúšmi, uprostred maringotky je veľký stôl vhodný pre stolové hry a spoločné jedlá, alebo si vychutnajte krásny výhľad na farmu. V chladné dni si môžete posedieť pri útulnej piecke.

Vonku

Vonku nájdete terasu so stolom a štyrmi stoličkami.

 

 

Rozkošná Dvojmiestny tiny house čerešňa

Traja ľudia (2+1)honden niet welkom

Luxusný kemping na krásnom slovenskom statku v lone prírody

Úchvatný domček pre dve plus jedna osoba. Originálna slovenská maringotka, ktorá bola prestavaná s použitím dreva a originálnymi detailmi. Má všetky moderné vymoženosti: plne vybavenú kuchyňu s teplou a studenou vodou, chladničkou, sporákom a elektrickou rúrou.

Vonku na terase si môžete vychutnať slnko a nádherný výhľad do údolia a na okolité kopce. Maringotka je miesto s množstvom súkromia. Za maringotkou nájdete ekologické WC. A k dispozícii máte vlastný gril a miesto na opekanie a varenie gulášu. Hostia môžu využívať krásnu kúpeľňu v kempingu a vyhrievaný bazén. Nemáte chuť variť? Môžete sa pridať k nám a vychutnať si naše čerstvo pripravené večere. V hlavnej sezóne varíme najmenej trikrát týždenne.

V maringotke nie je povolené fajčiť a domáce zvieratá nie sú vítané. Matrace a vankúše sú vhodné aj pre tých s alergiami.

 

zariadenie

Hypoalergénne zariadenie
Manželská posteľ
Rozkladacia pohovka pre jednu osobu
Stôl s dvoma stoličkami a dvoma stoličkami
Kachle na drevo


kuchyne

Umyte horúcou a studenou tečúcou vodou
chladnička
Plynový sporák s tromi horákmi
Elektrická rúra
Panvice a riad pre 4 osoby.
Príbory a riady
kanvice


vonku

terasa
Stôl so štyrmi stoličkami
grilovanie
Drevený stôl s dvoma lavicami.

 

Dvojmiestny karavan Jablko

 

 

Zariadenie

Manželská posteľ
Stôl s dvoma lavicami
kuchynka
Umývadlo studenou tečúcou vodou
chladnička
Plynový sporák s tromi horákmi
Panvice a riad pre 2 osoby.
Príbory a riady
kanvice

vonku

stôl
Dve sedadlá

Vybavenie

Toalety, sprchy s teplou vodou, teplá voda je aj v umývadlách, umývadlo s teplou vodou na umývanie riadu, práčka a žmýkačka. Zariadenie na vyprázdňovanie mobilných záchodov a nočných vedier. Spoločenská miestnosť s barom, Strava so sebou. Každý deň čerstvé pečivo, Malá farma so zvieratami, Miesta s vodovodmi, Vyhrievaný bazén, Fínska sauna – 90 stupňov, Terasa, Knižnica, Bezplatné Wi-Fi, Obchodík, Masáže, Počítač, Grilovanie, Ohnisko.
V kempingu nie je reštaurácia. Ste však vítaní pridať sa k nám a ostatným hosťom k spoločnej večeri, kde pravidelne podávame domácu stravu. Informujeme o nich na nástenke.

Dobrá Lúka pre celú rodinu

Na Dobrej Lúke je veľa zábavy aj pre deti a mládež. Samozrejme, ak majú radi zvieratá. Deti môžu nielen pomôcť s kŕmením, ale aj chodiť na prechádzku s ovcou Hendrik alebo dojiť kozy. Všetky zvieratá sú za ohradou na lúke pre ich a pre Vašu bezpečnosť; nechodia voľne po kempingu. S výnimkou tvrdohlavých, ale tak roztomilých kozliatok a jahniatok, ktoré sa radi hrajú na útek z ohrady.
Pre deti, ktoré uprednostňujú pozorovať zvieratá na diaľku, máme dostatok vody na hranie. V dolnej časti kempingu tečie potok, kde sa deti môžu hrať v tieni. K dispozícii je však aj nové detské ihrisko s drevenou vodnou cestičkou, pieskovisko a hojdačka. Deti rôzneho veku sa tu zabavia.
Kemping má bazén s trávnikom. Pre mládež, ale aj pre ich rodičov, je tu možnosť urobiť si oheň na vyhradenom ohnisku.
Bezpečnosť je pre nás veľmi dôležitá. Bazén je vyvýšený a postavený tak, že najmenší nemôžu vojsť do neho bez dozoru. Okrem toho je vstup ohradený plotom. Náš kemping je ďaleko od hlavnej cesty s pokojnou premávkou.

Musia byť moje deti nahé?

Rešpektujeme mládež, ktorá môže mať problém s nahotou. To je dôvod, prečo nevyžadujeme od nich, aby boli nahí. Ale plávanie je dovolené len bez plávok. Viac informácií nájdete tu:

Domáci miláčikovia

Ste vítaní prísť so svojím psom.

  • Pravidlá pre hostí s domácimi miláčikmi.
  • Pre dva alebo viac psov je potrebná rezervácia.
  • Sliepky sa voľne pohybujú na pozemku, takže psi musia byť vždy priviazaní na vodítku.
  • Kemping je obklopený lesom, môžete chodiť na dlhšie prechádzky mimo kemping.
  • Prirodzene, treba vždy upratať výkaly Vašeho psa.
  • Prosíme, aby ostatní hostia boli čo najmenej rušení Vašim psom